Results

Junior B Division 5A Round 7 (18th June)
Ruan 2-14 Kilmaley 3-12 

U14B Group 2 Round 1 (17th June)
Ogonnelloe/Scariff 6-16 Kilmaley 3-12 

Division 2 Round 9 (16th June)
Smith O'Briens 1-14 Kilmaley 0-17  

Clare Cup Round 9 (15th June)
Kilmaley 4-29 O'Callaghans Mills 0-13

Division 2 Round 8 (11th June)
Inagh-Kilnamona 2-19 Kilmaley 0-16

Junior B Division 5A Round 6 (10th June)
Parteen-Meelick 2-8 Kilmaley 1-11  

Clare Cup Round 8 (8th June)
Clooney-Quin 1-14 Kilmaley 2-20  

Division 2 Round 7 (4th June)
Kilmaley 1-15 Ruan 1-17

U13A Semi-Final (3rd June) 
Ballyea 0-12 Kilmaley 1-6 

Junior B Division 5A Round 5 (31st May)
Kilmaley 2-10 Bodyke 1-15

Clare Cup Round 7 (30th May)
Newmarket 0-20 Kilmaley 0-17 

U13 Academy A Semi-Final (30th May)
Kilmaley 0-10 Sixmilebridge 2-11  

U13A Round 7 (27th May)
Kilmaley 2-6 Sixmilebridge 2-13

U13 Academy A Quarter-Final (23rd May) 
Inagh-Kilnamona 0-3 Kilmaley 2-5  

Clare Cup Round 6 (22nd May)
Feakle 2-19 Kilmaley 1-18

U13A Round 6 (21st May)
Clooney-Quin 4-4 Kilmaley 3-16

Junior B Division 5A Round 4 (19th May)
Corofin 5-20 Kilmaley 1-14 

U13 Academy A Round 4 (19th May)
Clooney-Quin 2-3 Kilmaley 5-5 

Division 2 Round 6 (12th May)
Kilmaley 3-15 Tulla 1-14

U13 Academy A Round 3 (9th May)
Kilmaley 3-5 Sixmilebridge 3-6

U18B League Shield Final (8th May)
Kilmaley 2-19 Broadford 1-18  

Junior B Division 5A Round 3 (6th May)
Kilmaley 0-14 Whitegate 0-24 

U13A Round 4 (6th May)
Kilmaley 2-11 Inagh-Kilnamona 0-3

Clare Cup Round 5 (4th May)
Kilmaley 3-21 Sixmilebridge 0-18

U13 Academy A Round 2 (2nd May)
Newmarket 5-2 Kilmaley 4-1  

Division 2 Round 5 (2nd May)
Parteen-Meelick 2-16 Kilmaley 1-10 

U13A Round 3 (29th April)
Ballyea 2-9 Kilmaley 1-9 

Junior B Division 5A Round 2 (22nd April)
Kilmaley 1-10 Feakle 2-14 

U13A Round 2 (22nd April)
Kilmaley 1-5 Newmarket 3-12 

Division 2 Round 4 (20th April)
Kilmaley 2-10 Ogonnelloe 2-17

Clare Cup Round 4 (19th April)
Kilmaley 0-17 Scariff 1-17 

Feile A Quarter-Final (16th April) 
Cratloe 2-9 Kilmaley 0-6

U13A Round 1 (15th April)
St Joseph's Doora Barefield 0-5 Kilmaley 2-3 

U18B Group 2 Round 5 (11th April)
Bodyke O'Callaghans Mills 1-18 Kilmaley 1-18 

Division 2 Round 3 (9th April)
Eire Og 4-16 Kilmaley 0-5 

Junior B Division 5A Round 1 (6th April)
Newmarket 2-13 Kilmaley 1-10 

Clare Cup Round 3 (4th April)
Crusheen 1-11 Kilmaley 0-15  

U18B Group 2 Round 4 (31st March)
Kilmaley 0-13 Tulla 3-11 

Clare Cup Round 2 (25th March)
Kilmaley 0-12 Clonlara 1-22

Division 2 Round 2 (24th March)
Kilmaley 0-10 Clonlara 0-10

Division 2 Round 1 (10th March)
Kilmaley 3-8 Sixmilebridge 5-18

Clare Cup Round 1 (9th March)
Inagh-Kilnamona 0-15 Kilmaley 0-6

U18B Group 2 Round 2 (3rd March)
Corofin/Ruan 3-5 Kilmaley 0-17 

U18B Group 2 Round 1 (18th February)
Kilmaley 2-13 Newmarket 4-16

Related Articles